Hot Deals
Czy istnieje torebka uniwersalna?

Znasz to? Otwierasz szafę i …wysypuje się na ciebie stos torebek różnej maści. Każdy dbający o porządek i miejsce w szafie mężczyzna, w takiej sytuacji powie: kochanie, czy nie wystarczy ci jedna torebka? No cóż, w takim przypadku nasuwa się kolejne pytanie: czy istnieje torebka idealna, uniwersalna, taka po prostu na wszystkie okazje? Zastanówmy się…

Wiele zadań i wiele torebek

Idziesz na zakupy, wychodzisz z dziećmi, wyjeżdżasz na weekend lub po prostu potrzebujesz zabrać ze sobą kilka (kilkadziesiąt) drobiazgów. W takim przypadku potrzebujesz naprawdę pokaźnej torby, która pomieści wszystko a na dodatek nosi się ją wygodnie. Taką naprawdę pojemną torebką jest shopper bag. Wśród shopperek wybór oczywiście jest ogromny: różne materiały, fasony, sposób noszenia. Najważniejsze, że decyzja należy do ciebie.

Praca, spotkanie biznesowe…tutaj sprawdzi się kuferek. Jest mniejszy niż shopperka, ale również wielozadaniowy. No i potrafi być bardzo elegancki, gdy zechce. Zmieścisz w nim niezbędne do pracy lub spotkania biznesowego przedmioty. Jednocześnie zapewnisz im bezpieczeństwo, bo kuferki słyną z solidności, sztywnego dna i mocnych boków. Oczywiście kuferek nie musi być nudny i kojarzyć się z pracą w korpo. Każdą codzienność można ożywić kuferkiem w niebanalnym kolorze…

Listonoszka nie bez powodu kojarzy się z listonoszem…Początkowo była używana przez wojsko i właśnie listonoszy, bo zapewniała wygodę noszenia dokumentów i wolne ręce. Na szczęście obecnie z listonoszek mogą korzystać wszyscy. Schowasz do niej podstawowe i niezbędne rzeczy i swobodnie pójdziesz na zakupy, na spacer, gdziekolwiek zechcesz.

Torebka typu worek jak to worek…przyda się gdy wychodzisz nieoficjalnie, przeważnie jest wykonana z miękkiego materiału i nie ma suwaków. W sam raz na plażę lub wyjście ze znajomymi. Jednym słowem odpoczynek, gdy nie musisz się martwić np. o dokumenty schowane w torebce.

Kopertówka, no tak, ona będzie w sam raz na wielkie wyjście, gdy jako subtelny dodatek nie będzie odwracać uwagi od twojej stylizacji. Kopertówka…przypomina swoim kształtem właśnie kopertę, możesz nosić ją na cienkim pasku lub trzymać w ręce. Jest niewielka, ale zmieścisz w niej najbardziej potrzebne kobiecie drobiazgi, tj. telefon i szminkę.

W takim razie, czy istnieje torebka uniwersalna? Zdecydowanie nie. Oczywiście pewnie masz tę swoją ulubioną i najbliższą sercu, którą zabrałaś już w wiele ciekawych miejsc. Co nie przekreśla faktu, że powinnaś mieć ich kilka w zależności od okazji, zadania, a nawet Twojego…humoru.