Torebki damskie Handmade

Niepowtarzalne torebki hand made wytwarzane przez polską firmę ONNA Bags. W tej samej, niewielkiej pracowni powstające projekty są następnie realizowane. W przypadku produktów wychodzących z tego przedsiębiorstwa słowo "niepowtarzalne" nie jest żadną przesadą - każdy proponowany artykuł, z racji sposobu wytwarzania jest unikatowy i jednocześnie wyjątkowo trwały. Ręce ludzi specjalizujących się w tworzeniu torebek dbają o wykończenie każdego detalu zdecydowanie lepiej niż nawet najbardziej nowoczesna i wyspecjalizowana maszyna. Unikatowe torebki damskie mogą nadać wyjątkowego charakteru stylizacji każdej kobiety jednocześnie gwarantując posiadaczce wygodę w użytkowaniu. W celu zaspokojenia potrzeb wszystkich osób, oferowane produkty są bardzo różnorodne w każdym tego słowa znaczeniu - torebki handmade dopasują się do każdego. Zarówno pod względem swoich kolorów, gabarytów czy materiałów z jakich zostały wytworzone.

Materiał - czyli skóra naturalna i wegańska alternatywa

Skóra naturalna używana od wielu lat w produkcji licznych artykułów odzieżowych jest bez wątpienia tworzywem gwarantującym ich długowieczność . Z tego względu do stworzenia niejednej torby handmade użyto właśnie tego tworu. Jednakże osoby nie używające produktów odzwierzęcych również znajdą coś dla siebie. Oferowaną alternatywą są projekty wykonane z washpapu. To potocznie nazywana skóra dla vegan nie zawierająca w swoim składzie produktów pochodzenia zwierzęcego. Washpap jest wodoodporny, trwały i elastyczny.

Torebki handmade - czyli od torby to listonoszki

Każda osoba prowadzi inny tryb życia, a więc i ma inne potrzeby. Rzemieślnicy tworzący damskie torebki doskonale zdają sobie z tego sprawę i dlatego tworzą zarówno takie, które pomieszczą duże zakupy, jak i te, które idealnie nadadzą się do uzupełnienia wieczorowej kreacji. Ponadto, w celu zapewnienia jak najwyższej funkcjonalności oferowanych produktów, wyposażono je w różnego rodzaju przegrody, kieszenie, skrytki oraz zapięcia.

Kolory i wzory - czyli klasyka bądź szaleństwo

Firma ONNA Bags dba o to, by w ich ofercie nie brakowało torebek klasycznych, które łatwo dopasować do każdej stylizacji. Uniwersalne, stonowane kolory gwarantują wygodę zdefiniowaną produktem nadającym się do użytkowania każdego dnia. Nie zapomniano jednak o osobach lubiących nieco bardziej szalone akcenty w kobiecych akcesoriach. Jednym z zastosowanych rozwiązań mającym na celu wprowadzenie różnorodnych wzorów na torebkę jest naszywanie kolorowych fragmentów materiałów. Czasami wykorzystywane są dodatki w postaci metalowych okuć. Na szczególną uwagę zasługują jednak produkty, na które naniesiono ręcznie wykonane ilustracje. Przedstawiają one obrazy w sposób mniej lub bardziej oczywisty kojarzące się z przyrodą.

Kupujesz, zyskujesz i wspierasz

Podkreślić należy, że wybierając torebki produkowane ręcznie wspiera się środowisko oraz lokalną gospodarkę. Polskie firmy specjalizujące się w produktach hand made dają pracę wielu ludziom. Jednocześnie, dzięki ograniczeniu automatyzacji w produkcji nie stają się kolejnym ogniwem zanieczyszczającym powietrze. Ponadto, stawiając na jakość a nie na ilość dbają o wysoką jakość każdego produktu.

Handmade

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć