Hot Deals
Torebki na lato 2019

Sezon wakacyjny czas zacząć, również w świecie torebek. Jakie są najmodniejsze torebki w sezonie letnim? Nie, nie tylko te duże, plecione i typowo plażowe. W świecie letnich torebek w zasadzie dozwolone jest wszystko…

W sezonie letnim 2019 stawiamy na wygodę i kolory, co nie znaczy że masz wyrzucić wszystkie czarne torebki, jakie znajdziesz w swojej szafie. Czarna, elegancka torebka zawsze jest w trendach i z powodzeniem odnajdzie się jako dodatek do wielu stylizacji.

Niesłabnącą popularnością cieszą się pastele, które z powodzeniem założysz do zwiewnej, lekkiej letniej sukienki. W Twojej szafie nie może zabraknąć więc torebki w kolorze jasnego różu, łagodnej mięty, delikatnego błękitu…

Letni sezon stawia na biel i tutaj uwaga: dozwolony jest właściwie każdy model białej torebki. Białe kuferki, listonoszki, shopperki i worki to absolutny must have tego lata.

Chcesz się wyróżnić? Świetnie. Wybierz torebkę o mocnym, zdecydowanym kolorze: ognista czerwień, intensywna fuksja, smakowita pomarańcza. Te kolory sprawią, że z pewnością nie zaginiesz w tłumie.

Marzy ci się torebka w zwierzęce cętki lub wężowe łuski? Proszę bardzo, jeżeli przy tym postawisz na mocny, zdecydowany kolor to wpiszesz się w letnie trendy jak nikt. Zawsze możesz postawić również na torbę podróżną w zwierzęcym designie, na pewno nie zgubi się wśród innych toreb na zatłoczonym lotnisku.

Jesteś bardzo uporządkowana? Znakomicie nadajesz się na posiadaczkę przeźroczystej shopperki.

A materiały? Właściwie nie ma ograniczeń, ale…modna kobieta w tym sezonie nie może obejść się bez torebki skórzanej. Skórzana torebka powinna słuchać się trendów i być: klasyczna w swej prostocie i o stonowanych kolorach, a wszystko po to, by elegancko uzupełniać stylizację.

Drogie letnie podróżniczki pamiętajcie o takiej torebce, z którą wygodnie spakujesz wszystko, co jest potrzebne w samolocie (a jednocześnie obsługa nie każe nadać mega torby na bagaż). Dlatego tutaj sprawdzi się kuferek, worek, czyli jednym słowem niezawodna torebka miejska. Każda szanująca się kobieta umieści również w bagażu głównym dużą i wygodną shopperkę, z którą pójdzie na plażę, spacer brzegiem morza, czy pozwiedza ciekawe miejsca.

Modne torebki na lato? Najlepiej dwie naraz (w podobnym stylu)…do większej wrzucasz mniejszą i możesz iść i na plażę i do miasta. Mniejszą traktujesz jak portfel, kosmetyczkę. Zalety? Masz większy porządek i bez trudu znajdziesz wszystko czego w danej chwili potrzebujesz.

Na koniec news prosto z paryskich wybiegów: niezwykle modne stają się torebki w rozmiarze xxs, gdzie zmieścisz co najwyżej błyszczyk do ust. Szkoda tylko, że coraz większe telefony nie nadążają za modą…