Hot Deals
Jaką torebkę najlepiej wybrać na wesele?

Pewnie nie raz jako kobieta, która została zaproszona na wesele – do rodziny, przyjaciół, znajomych czy jako osoba towarzysząca swojego partnera, stałaś przed dylematem jaką torebkę najlepiej wybrać na weselę.

Torebka wizytowa, którą wybierzemy na wesele musi być przede wszystkim dopełnieniem naszego stroju. Walory estetyczne torebki są istotne, dlatego zazwyczaj najlepiej dobrać ją do kreacji w której wybierzemy się na uroczystość. Potem pozostaje już przyjemniejsza część, jaką są dodatki, czyli torebka damska, kolczyki, bransoletki, czyli biżuteria oraz buty.

Idealna torebka? Nie będziemy chyba dla nikogo z Was dużym zaskoczeniem, że najlepiej na weselu, sprawdzają się kopertówki. To torebki, które zmieszczą w sobie te najpotrzebniejsze rzeczy, a do tego swoim wyglądem sprawią, że będziesz wyglądać świetnie z niewielką torebką.

Założenie jest takie, by móc zmieścić w niej kartę kredytową, klucze i szminkę, by zawsze podkreślić piękno swoich ust. Niekiedy niektóre z nas w torebce trzymają też niezbędnik do makijażu, by w każdej chwili móc poprawić wygląd swojej buzi i przez cały wieczór wyglądać, tak, by czuć się jak najlepiej na uroczystym przyjęciu. Jednakże czegokolwiek do niej nie zapakujesz- należy pamiętać, że powinna ona pozostać płaska. Dobrze sprawdzi się do prostej małej czarnej sukienki, jak i do bardziej eleganckiej i wyrafinowanej długiej sukni.

Większość kopertówek jest wyposażona w dodatkowy pasek, który znajduję się po zewnętrznej części torebki. Dzięki temu, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba i nie będziesz chciała nosić jej w ręku, możesz wziąć ją na ramię i mieć blisko tułowia.

Wybierając klasykę, masz pewność, że torebka może posłużyć Ci jeszcze na lata i wybrać się z Tobą nie tylko na uroczystość jakim jest wesele ale również na wiele innych przyjęć na które na pewno będzie miała okazje jeszcze nie raz w swoim życiu się wybrać. Pamiętaj, by postawić na swobodę, to Ty masz czuć się dobrze. Jeśli jednak chcesz dodać swojej torebce odrobiny ‘szaleństwa’ zawsze możesz wybrać taką w kolorze pastelowym lub kontrastowym odcieniu z dodatkiem cekinów. Nie da się jednak ukryć, że brak odpowiedniej torebki, może zepsuć nawet najlepszą stylizacje.

Kopertówka, a na pewno czarna to taki must have, każdej kobiety. Przyda się na niejedno wesele i każda z Was będzie z niej zadowolona. Nową kopertówką na pewno będziesz cieszyć się jeszcze przez wiele sezonów.