Hot Deals
Nobo i Cocomore polecają się do każdej stylizacji!

Mówią potocznie, że kto się nie rozwija, ten się cofa. My od samego początku myślimy tylko o ciągłym rozwoju naszego sklepu i dostarczaniu Wam produktów najlepszej jakości! Z tego też powodu do naszej oferty wprowadzamy, specjalnie dla Was, kolejne odkrywcze produkty, które zachwycą Was nie tylko ciekawymi kształtami i kolorami, ale również tym, jak łatwo stworzyć z nich perfekcyjną stylizację. Przedstawiamy Wam marki: Nobo i Cocomore, które na stałe włączamy do naszego asortymentu!

Kilka słów o markach Nobo i Cocomore

Nobo to polska marka, która powstała w 2014 roku i od razu zyskała uznanie zarówno wśród rodaków jak i zagranicznych sąsiadów. Specjalizuję się w wytwarzaniu torebek, portfeli i butów dopracowanych w każdym szczególe, a dodatkowo o niebagatelnych wzorach i kolorach. Jest marką uwielbianą przez nowoczesne kobiety, które są aktywne w wielu dziedzinach życia.

Cocomore to tównież Polska marka zaprojektowana dla odważnych kobiet, które cenią sobie komfort noszenia ubrań, ale również estetykę i dobrą jakość materiałów. Słyną z produkcji swetrów, najprawdopodobniej mają najlepszą i najnowocześniejszą dziewiarnię w Polsce. Ubrania tej marki charakteryzują się uzupełnianiem się elementów, co pozwala na skomponowanie wielofunkcyjnej garderoby, w której znajdziemy odpowiednie rzeczy na każdą okazję. Marka ta specjalizuje się w wytwarzaniu różnorodnej i oryginalnej odzieży.

Produkty Cocomore do stworzenia pełnej stylizacji

logo Cocomore

Spodnie i bluzki Cocomore to produkty dla kobiet, które lubią wyróżniać się z tłumu. Czerń i biel to podstawowe kolory naszych produktów, które zostały wzbogacone elementami panterki, tasiemek lub złota. Świetnie sprawdzą się w codziennych stylizacjach jak i stylizacjach na mniej oficjalne wyjścia, zwłaszcza jeśli skomponuję się je z pasującym portfelem, torebką czy maseczką na twarz.

Produkty Nobo do uzupełnienia każdej stylizacji

logo NOBO

Portfele Nobo to produkty wykonane z ekologicznej skóry, zamykane na ekspres lub napę, z jedną lub kilkoma większymi kieszeniami na banknoty i kilkoma mniejszymi na karty i inne dokumenty. Dzięki różnym rozmiarom mamy pewność, że portfele Nobo zmieszczą się w większości Waszych torebek.

Torebki Nobo zachwycają różnorodnością. Są wśród nich torebeczki gładkie, jednokolorowe, które zadowolą kobiety o klasycznym guście jak i torebki w kwiaty, w grochy, z frędzelkami dla kobiet, które lubią, by ich torebka wyróżniała się z tłumu i rzucała w oczy. Wykonane z ekologicznej skóry torebki Nobo długo zachowają swój piękny i nienaganny wygląd.

Produkty, które Wam zaprezentowaliśmy, od razu skradły nasze serca, dlatego też nie wyobrażaliśmy sobie, żeby nie było ich w naszym sklepie. Mamy wielką nadzieję, że użytkowanie ich sprawi Wam tyle samo radości i satysfakcji, co nam świadomość tego, że mamy w naszym sklepie produkty najlepszej jakości, które niebawem trafią w Wasze ręce!