Hot Deals
Jaka torebka na jesień 2019 ?

Smakowity brąz

Z czym kojarzy się brąz? Nam z jesiennymi liśćmi (lub z czekoladą), no i z brązową torebką, oczywiście. Brązowa torebka to taki jesienny must have. Dodatek, który podkreśli piękno jesiennego płaszcza, apaszki, szala. Gdy potrzebujesz spakować do pracy więcej, to przyda się brązowa torebka typu worek, gdzie zmieścisz wszystkie niezbędne drobiazgi i dokumenty w formacie A4. Na mniejsze potrzeby mamy bardzo modne w tym sezonie brązowe torebki typu raportówka, które urzekają elegancją i wygodą w jednym. Nie mieszczą dokumentów, ale z pewnością pomieszczą parasol…

Nieoczywisty kolor khaki

Dlaczego nieoczywisty? No cóż, kolor khaki definiujemy jako kolor płowo - kasztanowo – cynamonowo – ziemisto - żółty. Ten kto nie przykłada zbytniej wagi do nazewnictwa kolorów, może powiedzieć prościej: zielony (lub niezbyt ładnie: zgniłozielony). Można dyskutować, czy zieleń to kolor jesieni. Ale przecież mimo pojawiających się kolorów żółtych, brązowych czy czerwonych w przyrodzie wciąż dostrzegamy zieleń…Warto to podkreślić torebką w kolorze khaki właśnie. W tym nieoczywistym a przez to bardzo ciekawym kolorze mamy np. wspomnianą już raportówkę, która do kompletu ma również długi, regulowany pasek, co sprawia że możesz ją nosić na wiele sposobów. Znajdą się też torebka typu worek w kolorze khaki oraz torebka typu listonoszka w sam raz na jesienne buszowanie po sklepach. Nas jednak nieodmiennie zachwyca elegancki skórzany kuferek w tym kolorze od Laury Biaggi.

Do czego pasuje kolor khaki? Wielką zaletą tego koloru jest to, że pięknie komponuje się z wieloma innymi kolorami. Torebkę w kolorze khaki bez problemu zestawisz z elementami garderoby w kolorze pomarańczowym, białym, brązowym, czerwonym, czy szarym.

torebka damska wisząca na drzewie, listonoszki skórzane, Laura Biaggi

Ciepły miód

Nie ma jesieni…bez miodu (i to nie tylko w herbacie). Torebka w miodowym kolorze doda energii jesiennej stylizacji. Chociaż nie każdemu pasuje np. płaszcz czy sukienka w tym kolorze, to z torebką nie ma tego problemu. Możesz spokojnie założyć miodową torebkę do stylizacji w kolorach butelkowej zieleni, czerwonym lub fiolecie, a nawet połączyć ją z pastelami. U nas czekają na swoją właścicielkę np. torebki w miodowym kolorze typu worek, skórzana listonoszka oraz piękna i niezwykle pojemna, kubełkowa torebka Laura Biaggi.

Soczysta czerwień

Czerwień to zdecydowanie kolor jesieni. Jeżeli zastanawiasz się jak ożywić swój płaszcz w kolorze khaki, to rozwiązaniem jest torebka w kolorze czerwonym

To nasz subiektywny przegląd kolorów jesieni, po więcej zapraszamy do naszego sklepu…